Адвокація для бібліотекарів з Надвірнянщини

З 15 по 19 квітня 2013 р. для бібліотечних працівників Надвірнянської ЦБС було проведено тренінг з актуальної теми: „Адвокація: представлення інтересів бібліотек”, яка пов’язана з необхідністю відстоювання та лобіювання інтересів бібліотек.

Суть адвокації полягає в тому, щоб людям, які приймають рішення, потенційним партнерам, спонсорам і зацікавленим сторонам сказати наступне: „Те, що ми вам пропонуємо, може дуже допомогти у здійсненні ваших планів”.

Вчимо комп’ютерній грамотності

Для користувачів РТЦ, бібліотеки та всіх, хто хоче навчитися працювати на ПК, та в Інтернеті проведено 5-денні тренінги за тематикою: ,,Основи комп’ютерної грамотності” та  ,,Робота в Інтернеті” (лютий, березень). Також  тренінги будуть продовжуватися і в наступні місяці (по мірі формування навчальних груп). Бажаючим просимо звертатися за контактами: (0342) 3-14-26 Ольга Володимирівна,  або на e-mail:libifua@gmail.com

Навчальні тренінги для шкільних бібліотекарів

27.03 2013 р. групи шкільних бібліотекарів області мали можливість пройти навчальні тренінги з тем „Власні електронні ресурси бібліотек” „Фандрейзингова діяльність бібліотек”.

Партнером в організації та проведенні тренінгів виступив Івано-Франківський інститут післядипломної освіти педагогічних працівників.

Метою цих тренінгів є отримання теоретичних знань з одночасною їх перевіркою на практиці. Це один з тих чинників, що значно скорочує і оптимізує процес навчання.