Семінар-тренінг для шкільних бібліотекарів

Координатор РТЦ Люба О.В. провела навчання з використання ресурсів Інтернет та представлення власних ресурсів  в глобальній мережі. Вона також детально розповіла про Міжнародну програму «Бібліоміст»,  яка працює з бібліотеками України і допомогла значно покращити їх технічне оснащення. Завдяки участі у різноманітних конкурсах даної програми бібліотеки отримують новітню комп’ютерну техніку, ліцензоване програмне забезпечення та доступ до Інтернет-джерел.  Сучасно обладнана бібліотека запроваджує нові навчально-інформаційні послуги, що сприяє залученню нових користувачів, оперативному задоволенню їхніх потреб та покращення іміджу бібліотек.

Під час тренінгів  всі учасники отримали не тільки теоретичні знання, а й мали можливість набути практичні навички роботи з ресурсами Інтернет, які зможуть застосовувати в практику своєї роботи.

На завершення семінару-тренінгу була представлена мультимедійна презентація з нагоди Міжнародного тижня толерантності «Сучасна бібліотека — відкритий простір толерантності»,  яка зацікавила наших колег своєю актуальністю.

Працівники шкільних бібліотек  Івано-Франківщини висловили велике бажання і в майбутньому підвищувати свій фаховий рівень в регіональному тренінговому центрі обласної бібліотеки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*