Бібліотекарі Тисменицької ЦБС на тренінгу в РТЦ

Перший модуль навчання

Основи комп’ютерної грамотності. Основи роботи в Інтернеті для бібліотечних працівників — тренер Микола Вірстюк. Тож просимо учасників тренінгу залишити свої побажання зауваження.

Другий модуль

Нова бібліотечна послуга: використання інформаційних технологій та Інтернету в бібліотеці  — тренери Ірина Бурда та Микола Вірстюк

Третій модуль

Інноваційні зміни в бібліотеці на основі проектного, кадрового менеджменту та ініціативної діяльності бібліотек — тренер Ірина Бурда

 

Просимо Вас залишити свої відгуки, зауваження та пропозиції до тренінгів в регіональному тренінговому центрі при Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці.

Орієнтовні критерії оцінювання.

1. Зручність проведення тренінгу. (місце, час ітд.)

2. Робочі місця, комп’ютерна техніка, програмне забезпечення.

3. Методика викладання, ставлення викладача, професійність.

4. Ваші пропозиції, зауваження, побажання.

 

Реклама:

Фільми в наш час виробляються кінокомпаніями дуже швидко, що навіть кінотеатри не транслюють всі фільми, ба навіть половину з них. Сайт fantom2.org.ua пропонує Вам для ознайомлення близько 10000 фільмів в онлайн режимі просто сидячи за компютером Ви можете дивитися фільми онлайн

Бібліотекарі Тисменицької ЦБС на тренінгу в РТЦ: 7 комментариев

 1. Сьогодні познайомились із нашим другим тренером по курсах — справила враження дуже сильної і вольової жінки!!!! Хочеться вірити що розчарувань не буде. Микола був супер!!!

 2. Ірина Андріївна — молодець!!!! З нею цікаво і доступно працювати!!!! Таке враження, що я прожила сьогодні декілька життів, і побувала в різних ситуаціях!!!!Взагалі нам пощастило з тренерами, а бібліомосту з кадрами!!!

 3. Від імені всього нашого колективу, дякуємо Вам за проведений курс підготовки спеціалістів. Хочемо зазначити, що Ваша допомога була вкрай необхідною й корисною, оскільки ми дуже гостро відчували потребу в спеціалістах такої кваліфікації. Слід також сказати, що всі, хто відвідував Ваші курси, неодноразово висловлювали своє захоплення методикою вашого викладання й, що особливо приємно, уміло застосовують набуті знання на практиці.

  Ще раз дякуємо й висловлюємо надію, що це лише успішний початок нашої співпраці, і в майбутньому Ви ще не раз допоможете нам у справі підготовки кваліфікованих кадрів.

  Ще раз дякуємо за все, що Ви зробили для нас і бажаємо всього найкращого.

  З щирою повагою працівники Тисменицької ЦБС

 4. Дякуємо тренерам за цікавий і змістовний тренінг.

 5. Щиро дякуємо за цей тренінг. Висловлюємо надію що це тільки початок співпраці і ми ще неодноразово зустрінемося з вами.

 6. Хочу щиро подякувати нашим тренерам.Микола Миколайович щиро вам дякую за навчання.І щиро дякую нашій Ірині Андріївні.Ви нам дали багато цікавої інформації.Дякую.

 7. хочу подякувати нашим тренерам за такий цікавий курс навчання. Я в захопленні від цих людей, це надзвичайно цікаві , ерудовані люди, з якими надзвичайно цікаво спілкуватися і працювати.

Обсуждение закрыто.