Косівські бібліотекарі на тренінгах в РТЦ. Косівська ЦБС

Перший модуль навчання

Основи комп’ютерної грамотності. Основи роботи в Інтернеті для бібліотечних працівників — тренер Микола Вірстюк. Тож просимо учасників тренінгу залишити свої побажання зауваження.

Другий модуль

Нова бібліотечна послуга: використання інформаційних технологій та Інтернету в бібліотеці  — тренери Ірина Бурда та Микола Вірстюк

Третій модуль

Інноваційні зміни в бібліотеці на основі проектного, кадрового менеджменту та ініціативної діяльності бібліотек — тренер Ірина Бурда

Просимо Вас залишити свої відгуки, зауваження та пропозиції до тренінгів в регіональному тренінговому центрі при Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці.

Орієнтовні критерії оцінювання.

1. Зручність проведення тренінгу. (місце, час ітд.)

2. Робочі місця, комп’ютерна техніка, програмне забезпечення.

3. Методика викладання, ставлення викладача, професійність.

4. Ваші пропозиції, зауваження, побажання.

 

Косівські бібліотекарі на тренінгах в РТЦ. Косівська ЦБС: 10 комментариев

 1. Дуже дякуємо за допомогу в навчанні Миколі Миколайовичу і Ірині Андріїївні

 2. Особисто від мене подяка викладачам за терпеливість. Вільний доступ до інтернету який дозволяє швидко знайти інформацію, а також іти вногу з часом, і хотілось щоб не тільки прицівники великих бібліотек мали таку можливість, але і сільські бібліотеки мали можливість своїм читачам проводити такі заняття.

 3. Працівники Косівської ЦБС,які навчались на комп’ютерних курсах,дуже вдячні тренерам Миколі Вірстюку та Ірині Бурді ,які були для нас добрими вчителями і наставниками.Шкода тільки,що так мало часу виділено для здобуття знань з комп’ютерної грамотності.Такі тренери нам потрібні в Косівській ЦБС для постійної

  роботи ,щоб могли підказати і допомогти в потрібний момент.ДЯКУЄМО!!!

 4. Перебуваючи на курсах , працівники Косівської ЦБС взяли для себе бпагато корисного , осягнули комп’ютерну грамотність, дізналися багато нового в бібліотечній роботі. На курсах панувала гарна атмосфера.

 5. Маса приємних вражень!Прекрасна методика викладання,висока професійна майстерність викладачів дали нам змогу почерпнути багато знань. Найщиріша подяка Миколі Миколайовичу.Молодий,енергійрий,а найголовніше-розумний!

 6. Я особисто дуже вдячна п.Миколі Вірстюку,п.Ірині Андріївні за велику кількість нової інформації :практичної і теоретичної з програми :»Бібліоміст».

  Бажаю їм міцного здоров’,щастя,терпіння навчати нас і звичаїно великої зарплатнні!!!!!

 7. перебуваючи на курсах , взяла для себе багато нового , навчилась комп»ютерної грамотності , на курсах панувала гарна атмосфера.

 8. Курси.які я відвідала мені дуже сподобались…Я дізналась багато нового, заняття проходили цікаво і я особисто отримала масу задоволеня…..Велике спасибі викладачам……Успіху вам….

 9. Багато приємних вражень від трененгу! Викладачі своєю професійною майстерністю старалися дати нам якнайбільше знань.Дякуємо Ірині Бурді. А особливо Миколі Вірстюку,він молодий,енергійний,цікавий.

 10. Висловлюємо щиру вдячність за інформацію та знання отримані під час тренінгів в РТЦ особливо Миколі Вірстюку та Ірині Андріївні Бурді. Здоров’я,любові,творчих успіхів.Бажаємо спільно провести випускний

Обсуждение закрыто.