Працівники Долинської ЦБС на тренінгах в РТЦ.

Перший модуль навчання

Основи комп’ютерної грамотності. Основи роботи в Інтернеті для бібліотечних працівників — тренер Микола Вірстюк. Тож просимо учасників тренінгу залишити свої побажання зауваження.

Другий модуль

Нова бібліотечна послуга: використання інформаційних технологій та Інтернету в бібліотеці  — тренери Ірина Бурда та Микола Вірстюк

Третій модуль

Інноваційні зміни в бібліотеці на основі проектного, кадрового менеджменту та ініціативної діяльності бібліотек — тренер Ірина Бурда

Просимо Вас залишити свої відгуки, зауваження та пропозиції до тренінгів в регіональному тренінговому центрі при Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці.

Орієнтовні критерії оцінювання.

1. Зручність проведення тренінгу. (місце, час ітд.)

2. Робочі місця, комп’ютерна техніка, програмне забезпечення.

3. Методика викладання, ставлення викладача, професійність.

4. Ваші пропозиції, зауваження, побажання.

 

Працівники Долинської ЦБС на тренінгах в РТЦ.: 10 комментариев

 1. Програми навчань, на мою думку, досить ефективні. Матеріали подаються в доступній формі. Можна багато почерпнути. Тренери викладаються на 100%. Дякуємо!

 2. Курси досить ефективні,цікаві, змістовні. Багато чого пригодиться в роботі.

 3. Курси,які проводили для нас мені сподобались.Дізналися багато нового.Нас навчали створювати блоги і сайти.Думаю,що в майбутньому мені це пригодиться в роботі.

  Вчителі наші старалися нас багато навчити.Розказували цікаво,проводили з нами самостійні роботи.Думаю що ми ще не раз зустрінемось і будемо продовжувати навчання.

 4. Хочу щиро подякувати огранізаторам та викладачам за змістовно організовані курси, за прекрасну , доброзичливу атмосферу, за зручнісь та комфорт робочих мість. Бажаю викладачам доброго здоров’я, наснаги у роботі та хороших учнів у майбутньому.

 5. цікаві ізмістовні лекції та заняття в тренінговому центрі.Багато чого навчилась.

 6. ДУЖЕ ПОВЧАЛЬНІ КУРСИ, АЛЕ ЗАМАЛО ЧАСУ, ЩОБ ПІЗНАТИ БІЛЬШЕ.

  БІЛЬШЕ ПРАКТИЧНИХ ЗАНЯТЬ.

  ДЯКУЕМО ЗА ДОСТУПНЕ ВИКЛАДАННЯ МАТЕРІАЛУ ВИКЛАДАЧАМ ВІРСТЮКУ М. М.

  І БУРДІ І. А.

 7. Курси,що проходять на базі тренінгового центру в Івано-Франківську знаходяться в зручному місці.Умови хороші,комп»ютерна техніка та програмне забезпечення на високому рівні.Працюють з нами кваліфіковані,грамотні викладачі.Особливо хочеться подякувати молодому викладачу Вірстюку М.Він має підхід до людей і старається вдало донести матеріал.Так,тримати і далі,Микола!

 8. Надзвичайно сподобалось навчання в тренінговому центрі. Дякуємо викладачам за змістовні лекціії. Біблліомосту творчих злетів і успіхів.

 9. Доброго дня, шановний Миколо Миколайовичу та користувачі блогу! Вельми вдячна за Ваші змістовні та упрощені курси. Їдьте на курси і спростите собі життя та районним працівникам.

 10. Здраствуйте, Миколо Миколайовичу і Ірино Андріївно! Щиро вдячна за Ваше хороше ставлення і змістовне пояснення нового та корисного матеріалу, що безумовно згодиться у практичному застосуванні. Творчої наснаги, терпіння до курсантів, успіху в роботі і особистому житті!!!!!!!!!!

Обсуждение закрыто.