Працівники Рогатинської ЦБС на тренігу в Івано-франківському ТРЦ

Перший модуль навчання

Основи комп’ютерної грамотності. Основи роботи в Інтернеті для бібліотечних працівників — тренер Микола Вірстюк. Тож просимо учасників тренінгу залишити свої побажання зауваження.

Другий модуль

Нова бібліотечна послуга: використання інформаційних технологій та Інтернету в бібліотеці  — тренери Ірина Бурда та Микола Вірстюк

Третій модуль

Інноваційні зміни в бібліотеці на основі проектного, кадрового менеджменту та ініціативної діяльності бібліотек — тренер Ірина Бурда

Просимо Вас залишити свої відгуки, зауваження та пропозиції до тренінгів в регіональному тренінговому центрі при Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці.

Орієнтовні критерії оцінювання.

1. Зручність проведення тренінгу. (місце, час ітд.)

2. Робочі місця, комп’ютерна техніка, програмне забезпечення.

3. Методика викладання, ставлення викладача, професійність.

4. Ваші пропозиції, зауваження, побажання.

Працівники Рогатинської ЦБС на тренігу в Івано-франківському ТРЦ: 9 комментариев

  1. Завдяки навчанню в тренінговому центрі я здобула для себе багато інформації, яку буду використовувати у своїй роботі. Із задоволенням повернулась би ще!

  2. Навчання дуже цікаве і корисне.Тренінги пізнавальні і змістовні. Достатньо інформації для впровадження в практику роботи бібліотеки.Дуже вдячна тренеру Миколі Миколайовичу за змістовні і цікаві лекції.

  3. Я задоволена навчанням на курсах.Так, як я була дуже далека від компютерної грамотності ,тут я все таки чогось навчилась і думаю що в подальшому воно мені пригодиться у моїй роботі.

  4. Цікаво , багато інформаціі , молодий , розумний тренер . Дякуєм .

  5. Надзвичайно сподобалось навчання в тренінговому центрі.Професійний викладач,доступна методика викладання.Користуватись компютером не вміла зовсім,завдяки курсам навчилась користуватись інтернетом,електронною поштою.Хотіла б щоб був у приміщенні кондиціонер.Щиро вдячна організаторам.

  6. Цікаві та змісовні курси.Дуже доступно викладач Микола Миколойович навчав роботі на комп ютері. Гарні умови навчання, тепле приміщення.Хотілося б ще зустрітися.

  7. Курси по вивченні компютерів дуже цікаві,доступні,корисні.Особливо доступне по-дання тем викладача Миколи Ммколайовича,багато практичних занять.

  8. Всім міцного здоров»я та творчих успіхів. Дякую.

  9. Навчатися дуже цікаво. Вчителі дуже доступно пояснюють.Дякуємо програмі Бібліоміст за навчання.Щастя.Здоровя .Успіхів вам.

Обсуждение закрыто.