Працівники Рогатинської ЦБС на тренігу в Івано-франківському ТРЦ

Перший модуль навчання

Основи комп’ютерної грамотності. Основи роботи в Інтернеті для бібліотечних працівників — тренер Микола Вірстюк. Тож просимо учасників тренінгу залишити свої побажання зауваження.

Другий модуль

Нова бібліотечна послуга: використання інформаційних технологій та Інтернету в бібліотеці  — тренери Ірина Бурда та Микола Вірстюк

Третій модуль

Інноваційні зміни в бібліотеці на основі проектного, кадрового менеджменту та ініціативної діяльності бібліотек — тренер Ірина Бурда

Просимо Вас залишити свої відгуки, зауваження та пропозиції до тренінгів в регіональному тренінговому центрі при Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці.

Орієнтовні критерії оцінювання.

1. Зручність проведення тренінгу. (місце, час ітд.)

2. Робочі місця, комп’ютерна техніка, програмне забезпечення.

3. Методика викладання, ставлення викладача, професійність.

4. Ваші пропозиції, зауваження, побажання.

Семінар у Славському для тренерів РТЦ. Це було круто! ВІДЕО!

Тож почну свою невеличку розповідь про чих чудових 4 дня.

Вирушивши з Івано-Франківська о 00:53, прибули до смт Славсько о 9:00. Взявши крутезне таксі УАЗ-469 ми вирушили в пансіонат «Славське». Ну і по давній традиції, тільки посилившись в номер, я пішов обніматися з своїми хорошими друзями (вибачайте що не дотримуюсь субординації) Шевченко Іриною Олександрівною та Хіміч Ярославою Олегівною. Після чого була зустріч всіх учасників семінару, ходив і бігав навколо них знімаючи все що тільки можна на відео.

Потім була реєстрація учасниців, твошки довго і нудно. Обід. План семінару. Вечеря. Круглі столи.

На наступний день майже всі поїхали проводити польове дослідження. Потім спільні обговорення і враження від дослідження. А потім багато годин роботи над відео, а точніше до 4 ночі. От відео нашої підгрупи «Креативні бібліотекарі» та «Наколінках продакшин».

 

Потім були майстер-класи, презентації ітд. Я не виступав взагалі… зате слухав і фільмував ).

В вечері була прощальна вечеря)))))… і круті танці.

В п’ятницю вручення сертифікатів і дорога додому. Їдучи в автобусі Стрий-Івано-Франківськ і слухаючи музику одну пісеньку почав наспівувати в думках але з своїми словами.  Будучи під афектом від Славського я задумав створити відео, написати пісень на щей як не дивно заспівати))))… от що в мене вийшло.