Тренер РТЦ Івано-Франківська провів спільні навчання з тренером РТЦ Ужгород

І вже 14 лютого в день святого Валентина о 10:00 ми почали спільне навчання. Першою темою для викладання була програма з серії Microsoft Office Power Point. Курсанти навчилися створювати слайди, вставляти текст і картинки, та зберігати презентації

 

Наступною темою спыльної роботи був Інтернет. Все почалося з програм бравзерів, і закінчилося пошуковими системами. Кожен з учасників знайшов щось цікаве в інтернеті для себе. Потім всі знайшли в пошуковій системі цей блог і побачили свої фото за минулий день тренінгів, були дуже здивовані. Шукали все що тільки можна … повірте. )

Я думаю що це ми перші зробили такий обмін досвідом. Запропонував ідею Богдан Микицей (думаю всі знають хто це). Я щиро вдячний працівника Закарпатської обласної бібліотеки за теплий прийом, чекаю в гості. також вдячний слухачам курсів за розуміння і повагу. Успіхів!!!

 

Тренер РТЦ Івано-Франківська провів спільні навчання з тренером РТЦ Ужгород: 9 комментариев

  1. Вітаю, Миколо! Це дуже гарне започаткування традиції, обмін досвідом та проведення тренінгів в інших РТЦ. Мотивувати, заохотити та навчити бібліотечних робітників створювати сайти, володіти комп’ютерної технікою дуже вагома задача. Ти дуже класний тренер, ти відчуваєш групу, спрямовуєш самостійну роботу слухачів, корегуєш її. Дніпропетровськ теж з задоволенням приєднався би до таких акцій. В Славську буде про що поділитися, і що обговорити.

  2. Курсанти Перечинської ЦБС вдячні тренерам регіонального центру Закарпатської ОУНБ, в тому числі і Миколі Вірстюку з Івано-Франківська, за навчання. Це було класно!!!

  3. Irex дуже дякую.
    Оксана я б зрадістю поїхав, хоча то треба просто всім мінятися…я от приїхав з Ужгорода з 1000 ідеями в голові… в Васися Васильовича дуже гарний підхід до тренінгів … мене пре))))

    Перечинська ЦБС, ну я щиро вдячний і шокований МОЛОДЦІ…. (ну як то кажуть хто вчив Василь РЕСПЕКТ!!!!!)

  4. Вітаю тренерів і учасників тренінгу! Молодці!!! З повагою, Марина Ігнатюк (тренер РТЦ Житомирської ОУНБ ім. О. Ольжича)

Обсуждение закрыто.