Виставка малюнків. Творіння моїх слухачів тренінгів

От одного разу в мене виникла ідея: «А якщо ці всі малюнки роздрукувати, купити рамочки, і гарно повісити на стіні в тренінговому центрі.» Поки що ця ідея не втілилася в житття, але найблищим майбутнім думаю ми це виправимо. Ажде так цікаво коли дорослі люди малюють такі щирі, дитячі малюнки. В реалі навіть як би ми захотіли так намалювати, думаю, нам не вдалося б. Нажаль чи на радість, авторів робіт я не позаписував, так як ідея зявилася пізніше ніж перші з них почали малювати, а хто за яким комп’ютером сидів з 66 чоловік я не пам*ятаю. Тож пропоную Вам підняти собі настрій та переглянути виставку. Деякі малюнки мають назву (внизу справа). ПОЗИТИВУ ВАМ!!!

 

автор малюнка Уляна

автор малюнка: Оксана

автор малюнка: Наталія

автор малюнка: Надія

автор малюнку: Мар’яна

автор малюнка: Марія

автор малюнка: Лілія

автор малюнка: Катя

 

автор малюнка: Марія

 

Тренер РТЦ Івано-Франківська провів спільні навчання з тренером РТЦ Ужгород

І вже 14 лютого в день святого Валентина о 10:00 ми почали спільне навчання. Першою темою для викладання була програма з серії Microsoft Office Power Point. Курсанти навчилися створювати слайди, вставляти текст і картинки, та зберігати презентації

 

Наступною темою спыльної роботи був Інтернет. Все почалося з програм бравзерів, і закінчилося пошуковими системами. Кожен з учасників знайшов щось цікаве в інтернеті для себе. Потім всі знайшли в пошуковій системі цей блог і побачили свої фото за минулий день тренінгів, були дуже здивовані. Шукали все що тільки можна … повірте. )

Я думаю що це ми перші зробили такий обмін досвідом. Запропонував ідею Богдан Микицей (думаю всі знають хто це). Я щиро вдячний працівника Закарпатської обласної бібліотеки за теплий прийом, чекаю в гості. також вдячний слухачам курсів за розуміння і повагу. Успіхів!!!

 

Працівники Калуської ЦБС на курсах в тренінговому центрі.

Перший модуль навчання

Основи комп’ютерної грамотності. Основи роботи в Інтернеті для бібліотечних працівників — тренер Микола Вірстюк. Тож просимо учасників тренінгу залишити свої побажання зауваження.

Другий модуль

Нова бібліотечна послуга: використання інформаційних технологій та Інтернету в бібліотеці  — тренери Ірина Бурда та Микола Вірстюк

Третій модуль

Інноваційні зміни в бібліотеці на основі проектного, кадрового менеджменту та ініціативної діяльності бібліотек — тренер Ірина Бурда

Просимо Вас залишити свої відгуки, зауваження та пропозиції до тренінгів в регіональному тренінговому центрі при Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці.

Орієнтовні критерії оцінювання.

1. Зручність проведення тренінгу. (місце, час ітд.)

2. Робочі місця, комп’ютерна техніка, програмне забезпечення.

3. Методика викладання, ставлення викладача, професійність.

4. Ваші пропозиції, зауваження, побажання.

Фото: працівники Калуської ЦБС на курсах

 

Закінчення тренінгу для працівників міської бібліотечної системи.

11 бібліотечних працівників МБС Івано-Франківська отримали сертифікати про проходження курсів. На врученні були присутні: директор ОУНБ ім. І.Франка — Людмила Бабій, координатор програми «Бібліоміст» в Івано-франківській області Богдан Микицей, тренери тренінгів: Ірина Бурда та Микола Вірстюк.

Вашій увазі представлене відео вручення сертифікатів знято 24 каналом.