Працівники Івано-Франківської міської бібліотечної системи на тренінгу

Сьогодні 04.01.2011 починається навчання працівників Івано-Франківської міської бібліотечної системи

Перший модуль навчання

Основи комп’ютерної грамотності. Основи роботи в Інтернеті для бібліотечних працівників — тренер Микола Вірстюк. Тож просимо учасників тренінгу залишити свої побажання зауваження.

Другий модуль

Нова бібліотечна послуга: використання інформаційних технологій та Інтернету в бібліотеці  — тренери Ірина Бурда та Микола Вірстюк

Третій модуль

Інноваційні зміни в бібліотеці на основі проектного, кадрового менеджменту та ініціативної діяльності бібліотек — тренер Ірина Бурда

Орієнтовні критерії оцінювання.

1. Зручність проведення тренінгу. (місце, час ітд.)

2. Робочі місця, комп’ютерна техніка, програмне забезпечення.

3. Методика викладання, ставлення викладача, професійність.

4. Ваші пропозиції, зауваження, побажання.

Працівники Івано-Франківської міської бібліотечної системи на тренінгу: 12 комментариев

 1. Хочеться подякувати за надзвичайно приємну атмосферу, котра панує в аудиторії під час навчання. Дуже багато дізнались і навчились.

 2. Я щиро вдячна працівникам за уважне ставлення, змістовне та цікаве навчання.Мені сподобалися комфортні умови, а отримані корисні знання намагатимусь застосовувати на практиці.

 3. Дуже дякую організаторам тренінгу » Основи комп’ютерної грамотності»,який організовано для бібліотечнтх працівників. Завдяки професійності викладача ми дуже швидко отримали базові знання та навички роботи з комп’ютером, дізнались багато цікавих прийомів роботи з комп’ютером та в роботи інтернеті. Дуже дякую за змістовні лекції. Микола Миколайович чудовий викладач.

 4. дуже сподобалось навчання в тренінговому центрі: методика викладання, достатньо інформації для впровадження в практику роботи бібліотек.Велике спасибі викладачу за змістовні лекції .

 5. 3. Методика викладання, ставлення викладача, професійність.

  4. Ваші пропозиції, зауваження, побажання. Місце проведення тренінгу та час є самим оптимальним. Робочі місця є зручними та комфортними, комп3ютерна техніка сучасна та оснащена всіма неохідними периферійними пристроями.
  Методика викладання є доступною та зрозумілою. Ставлення викладача до нас було дуже хорошим та дружнім, а його професійність на вищому рівні.

  Я дуже задоволена цим тренінгом, оскільки навчилася багатьом корисним речам, якими буду користуватися в роботі. Мені сподобалася методика викладання, оскільки це навчання проходило в дружній атмосфері.

  Бажаю, щоб ця тренінгова програма існувала ще дуже довго для того, щоб більша кількість бібліотекарів навчилася потрібним у роботі речам.

  Бажаю здоров»я Вірстюку Миколі Миколайовичу.

 6. Я дуже рада,що мене запросили на ці курси.Завдяки курсам я навчилася працювати з комп’ютером,виконувати різні завдання і сподіваюся,що здобуті тут знання обов’язково використаю в процесі роботи.Дякую всім організаторам за можливість навчитися.

 7. Було весело і смачно. Надіюсь, через рік, не маючи на роботі комп’ютера, — не забуду…Не розпинайте нашого молодого і комунікабельного викладача. Було цікаво.Дякуємо. Бажаю вам мудрості, спасіння і гармонії

 8. Завдяки курсам я дізналася багато нового .Я навчилася як правильно працювати в мережах.Отримані знання я буду використовувати в процесі роботи.Дякую.

 9. час проведений на курсах з користю. велике спасибі викладачеві і всім організаторам курсів.

 10. 1. ЗРУЧНИЙ ЧАС

  3.ПРОФЕСІЙНІСТЬ ВИКЛАДАЧА ЙОГО ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД ДО КОЖНОГО ДОПОМАГАВ КРАЩЕ ЗРОЗУМІТИ ПЕРОГРАМУ.

  4. МЕНІ ДУЖЕ СПОДОБАЛОСЬ. ПРОГРАМА ДУЖЕ ПОТРІБНА В НАШІЙ ПРОФЕСІЇ. ОСКІЛЬКИ МИ РУХАЄМОСЯ ДАЛІ ДО НАУКОВО-ТЕХНІЧНОГО ПРОГРЕСУ. А ТАКОЖ ДОБРЕ ТЕ, ЩО НАС ТЕХНІЧНО ЗАБЕСПЕЧИЛИ. УСЕ НЕОБХІДНЕ НАМ ВИДАЛИ НА НАВЧАННЮ. КЛАСНО,ЩО НАМ ЗАБЕСПЕЧИЛИ БЕЗКОШТОВНЕ ХАРЧУВАННЯ. ЯКЩО ДОБРЕ ПОДУМАТИ, ТО НЕ ДАРЕМНО НАС ВЧИЛИ І В ПОДАЛЬШОМУ ЦЕ ДАСТЬ РЕЗУЛЬТАТ. ПОБІЛЬШЕ Б ТАКИХ ПРОГРАМ. ДЯКУЮ ОРГАНІЗАТОРАМ І ВИКЛАДАЧАМ.

Обсуждение закрыто.