Відгуки працівників Богородчанської ЦБС

Працівники Богородчанської ЦБС проходять навчання в тренінговому центрі з 01,11,2010 до 14,11,2010. Навчання відбувається в корпусі іноземного відділу, Івано-Франківської ОУНБ ім.І.Франка.

Перший модуль навчання «Основи комп’ютерної грамотності» закінчується 05,11. Тож просимо учасників тренінгу залишити свої побажання зауваження.

Орієнтовні критерії оцінювання.

1. Зручність проведення тренінгу. (місце, час ітд.)

2. Робочі місця, комп’ютерна техніка, програмне забезпечення.

3. Методика викладання, ставлення викладача, професійність.

4. Ваші пропозиції, зауваження, побажання.

———————————————————————————————-

Відгуки працівників Богородчанської ЦБС: 9 комментариев

 1. Курси супер.Нічого не вміла.Навчилася користуватись комп»ютером. Дякую.

 2. Курси сподобалися. Для такої аудиторіїї потрібно більше приміщення і кондиціонер.

  Дуже сподобалася культурна програма.

 3. Тренінг «Основи комп»ютерної техніки»проводиться в зручний для нас час, добиратися не трудно, приміщення знаходиться в ценрі міста.

  Микола Миколайович — чудовий викладач!

  Організація навчання професійна.

 4. дуже сподобалось навчання в тренінговому центрі: методика викладання, професійність викладача, достатньо інформації для впровадження в практику роботи бібліотек

 5. Курси комп’ютура програми «бібліоміст»є змістовними та цікавими. Гарно обладнане приміщення, тепло і зручно. Навчилася: створювати папки, файли; користуватися інтернетом, електронною поштою. Завдяки курсам дізналася багато інформації про комп’ютери, диски, флешки та ін. для надання інформації своїм користувачам бібліотеки.

 6. Тренінг «Основи компютерної графіки» проводиться у зручний час і доступній формі сприйняття!У приміщенні ще можна поставити кондиціонер і трошки зменшити кількість годин….

 7. комп’ютерні курси виявилися досить цікавими,гарно обладнане приміщення.Завдяки курсам дізналася багато корисної ірформації про комп’ютери.Дякую.

 8. Дуже дякую організаторам тренінгу » Основи комп’ютерної грамотності»,який організовано для бібліотечнтх працівників. Завдяки професійності викладачів ми дуже швидко отримали базові знання та навички роботи з комп’ютером, відкрили для себе Інтернет і дуже цікаво провели час.

 9. Доброго дня!

  В конкурсній заявці ви тематикою блогу вказали:

  Книги. Читання. Інформаційні технології

  Про перші дві теми не знайшла.

  Рекомендую взагалі додати можливість пошуку по блогу та використовувати теги для полегшення пошуку.

  Архів блогу та корисні посилання доступні чомусь тілько з головної сторінки, а з інших читач повинен знову повертатись на головну?

  Щоб слухачі курсів могли залишати більш конкретні пропозиції та відгуки, рекоменую додати форму опитування на блозі.

  Можливо, слухачам курсів будуть корисні послинання на інтернет-ресурси за темами курсів, а не тільки на скачування музики та фільмів. Така добірка ресурсів стала б у нагоді всім.

  І звісно, оновлюватись бажано частіше, впевнена, що ви вже маєте досвід, який буде цікавий іншим тренерам та бібліотекарям.

  Бажаю успіхів!

  Експерт першого національного конкурсу блогів програми Бібліоміст Наталія Мірошніченко..

Обсуждение закрыто.